Ústne lopatky drevené sterilné 100 ks

Zdravotnícka pomôcka.
Laryngologická špachtľa, drevená, sterilná. 

Skladom
Kód: 797
Značka: Zarys
€2,99 €2,49 bez DPH
Kategória: Tetovacie štúdio
Záruka: 2 roky
szpatulka laryngologiczna Zarys box
Novinka

Drevené lopatky sa používajú pre manipuláciu s vazelínou
alebo iným krémom počas tetovania.
Ak na špachtľu nanesiete malé množstvo vazelíny
je ju možné použiť aj ako stojan na kalíšky s farbou.

 

Kvalitné spracovanie hrán.

Hrany špachtlí sú kvalitne spracované, čo umožňuje presné a bezpečné použitie v laryngológii a pri aplikácii vosku pri depilácii.

Sterilné.

Sú sterilné, čo znamená, že sú vhodné pre použitie v medicínskych a kozmetických prostrediach, kde je dôležité zachovanie sterility.

Balenie.

Špachtle sú balené po 100 kusov, pričom každá špachtla je jednotlivo balená, čo zabezpečuje zachovanie sterility a jednoduché použitie.

Spoľahlivé a hygienické sterilné drevené ORL špachtle, ktoré sú užitočné nielen v laryngológii, ale aj v kozmetickom priemysle pre aplikáciu vosku pri depilácii.
Ich kvalitné spracovanie hrán a sterilita ich robia vhodnými pre rôzne aplikácie v oblasti zdravotnej starostlivosti a kozmetiky.

 

Obsah balenia: 100ks 

sterilné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tvoríme dobré riešenia 

ZARYS International Group je spoločnosť s viac ako 30-ročnou tradíciou. Vyrábame a predávame zdravotnícke vybavenie v mnohých oblastiach všeobecnej a špecializovanej medicíny. Naše skúsenosti, široká ponuka a tím vysokokvalifikovaných odborníkov robia zo spoločnosti ZARYS jedného z lídrov na európskom trhu zdravotníckych potrieb.

ZARYS je v súčasnosti najväčším komplexným dodávateľom veľmi širokého sortimentu produktov pre medicínsky sektor, neustále sa zameriava na hľadanie inovatívnych riešení v medicíne, pozorne sleduje najnovšie svetové trendy v moderných technológiách, snaží sa implementovať to najnovšie, neustále ponúka nemocniciam a lekárom na testovanie unikátnych riešení v medicínskych technológiách.takmer z celého sveta. Vďaka optimalizácii dodávok a výroby je ponuka ZARYS komplexná, čo pomáha zdravotníckym zariadeniam šetriť potrebné finančné prostriedky.

 

Späť do obchodu