Vinylové Rukavice easyCARE PF

Vynikajúce vinylové rukavice vhodné prevažne na styk s potravinami a upratovanie

Variant
Skladom
Kód: 61/L
Značka: Zarys
€3,36 €2,80 bez DPH
Kategória: Vinylové rukavice
Záruka: 2 rokyRukavice sú certifikovaným a registrovaným zdravotníckym výrobkom čo zaručuje, že výrobok prešiel prísnymi testami a splnil prísne normy.

Vlastnosti:

spĺňajú požiadavky noriem EN 455
bez púdru, čo umožňuje eliminovať podráždenie pokožky spôsobené práškom
skúška priepustnosti vody - AQL 1.5
hladký povrch rukavice
rolovaná manžeta pre ľahké nazúvanie
univerzálny tvar vhodný pre pravú aj ľavú ruku
biela (priesvitná) farba
jednotkové balenie 100 kusov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tvoríme dobré riešenia 

ZARYS International Group je spoločnosť s viac ako 30-ročnou tradíciou. Vyrábame a predávame zdravotnícke vybavenie v mnohých oblastiach všeobecnej a špecializovanej medicíny. Naše skúsenosti, široká ponuka a tím vysokokvalifikovaných odborníkov robia zo spoločnosti ZARYS jedného z lídrov na európskom trhu zdravotníckych potrieb.

ZARYS je v súčasnosti najväčším komplexným dodávateľom veľmi širokého sortimentu produktov pre medicínsky sektor, neustále sa zameriava na hľadanie inovatívnych riešení v medicíne, pozorne sleduje najnovšie svetové trendy v moderných technológiách, snaží sa implementovať to najnovšie, neustále ponúka nemocniciam a lekárom na testovanie unikátnych riešení v medicínskych technológiách.takmer z celého sveta. Vďaka optimalizácii dodávok a výroby je ponuka ZARYS komplexná, čo pomáha zdravotníckym zariadeniam šetriť potrebné finančné prostriedky.

 

Späť do obchodu