Alkoholové sterilné tampóny 100ks 110mm x 90mm

Alkoholové tampóny

70% izopropylalkohol

100ks v balení

110mm x 90mm (zložené)

 

Skladom
Kód: 829
Značka: Zarys
€4,79 €3,99 bez DPH
Kategória: Hygiena a Drogéria
Záruka: 2 roky

Balenie obsahuje 100 tampónov, každý jednotlivo zabalený.


Vlastnosti:

Každý gázový tampón je zabalený v samostatnom kompaktnom vrecku. 
Môžete si ho dať do vrecka, peňaženky, batohu a mať ho vždy pri sebe.
Každý gázový tampón je namočený v 70% izopropylalkohole,ktorý má veľmi dobré dezinfekčné vlastnosti a široké spektrum baktericídnej a fungicídnej aktivity.

Mäkká, savá, netkaná gáza

Pre individuálne, profesionálne použitie

Aplikácia:

dezinfekcia kože pred injekciami, očkovaním, odberom krvi, dezinfekcia rúk a malých plôch (kľučky na dverách, zábradlia a pod.)
Vhodné aj na čistenie okuliarov.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tvoríme dobré riešenia 

ZARYS International Group je spoločnosť s viac ako 30-ročnou tradíciou. Vyrábame a predávame zdravotnícke vybavenie v mnohých oblastiach všeobecnej a špecializovanej medicíny. Naše skúsenosti, široká ponuka a tím vysokokvalifikovaných odborníkov robia zo spoločnosti ZARYS jedného z lídrov na európskom trhu zdravotníckych potrieb.

ZARYS je v súčasnosti najväčším komplexným dodávateľom veľmi širokého sortimentu produktov pre medicínsky sektor, neustále sa zameriava na hľadanie inovatívnych riešení v medicíne, pozorne sleduje najnovšie svetové trendy v moderných technológiách, snaží sa implementovať to najnovšie, neustále ponúka nemocniciam a lekárom na testovanie unikátnych riešení v medicínskych technológiách.takmer z celého sveta. Vďaka optimalizácii dodávok a výroby je ponuka ZARYS komplexná, čo pomáha zdravotníckym zariadeniam šetriť potrebné finančné prostriedky.

 

Späť do obchodu