Jednorazové umývacie rukavice 50ks

 

Skladom
Kód: 678
Značka: Zarys
€3,48 €2,90 bez DPH
Kategória: Hygiena a Drogéria
Záruka: 2 roky

Jednorazové umývacie rukavice
vyrobené z materiálu MOLTON
ultrazvukové šitie
mäkké, hladké, jemné a savé
suché, bez čistiacich prostriedkov
odolné proti roztrhnutiu

gramáž - 75g/m2

rozmer rukavice - 160 mm x 220 mm

obsah balenia - 50 ks

 

Molton je vynikajúca tkanina vysokej hustoty a mäkkosti. Má dobrú textúru a je príjemný na dotyk. Materiál je možné získať z prírodných aj syntetických surovín, môže ísť o jednofarebný alebo viacfarebný druh textilu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tvoríme dobré riešenia 

ZARYS International Group je spoločnosť s viac ako 30-ročnou tradíciou. Vyrábame a predávame zdravotnícke vybavenie v mnohých oblastiach všeobecnej a špecializovanej medicíny. Naše skúsenosti, široká ponuka a tím vysokokvalifikovaných odborníkov robia zo spoločnosti ZARYS jedného z lídrov na európskom trhu zdravotníckych potrieb.

ZARYS je v súčasnosti najväčším komplexným dodávateľom veľmi širokého sortimentu produktov pre medicínsky sektor, neustále sa zameriava na hľadanie inovatívnych riešení v medicíne, pozorne sleduje najnovšie svetové trendy v moderných technológiách, snaží sa implementovať to najnovšie, neustále ponúka nemocniciam a lekárom na testovanie unikátnych riešení v medicínskych technológiách.takmer z celého sveta. Vďaka optimalizácii dodávok a výroby je ponuka ZARYS komplexná, čo pomáha zdravotníckym zariadeniam šetriť potrebné finančné prostriedky.

 

Späť do obchodu