Kozmetické vreckovky KATRIN 11797 /100ks

Skladom
Kód: 253
Značka: Katrin
€1,19 €0,99 bez DPH
Kategória: Utierky
Záruka: 2 roky

  • Jemné obrúsky na tvár s vysokou absorpciou
  • 2-vrstvové, biele
  • Zabalené v praktickej škatuli, ktorá umožňuje vyťahovanie obrúskov po jednom - čo je hygienické a znižuje spotrebu
  • Dokonalé riešenie ako služba navyše v hoteloch, reštauráciách alebo kancelárskych priestoroch
  • Schválené na priamy kontakt s potravinami

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Katrin 

POSLANÍM ZNAČKY KATRIN JE ZANECHAŤ TOALETY ČISTÉ A „ZELENÉ“

 

 

Katrin je partnerom v udržateľných hygienických riešeniach pre verejné a komerčné toalety, ako aj pre utieranie na priemyselných pracoviskách.
 
 
Katrin prináša pohodu a funkčnosť do verejných toaliet, priemyselných pracovísk, hotelov, škôl, reštaurácií a zdravotníckych zariadení.
Produkty a riešenia Katrin vyrába Metsä Tissue – popredný výrobca papierových vreckoviek a papiera na pečenie a varenie v Európe, 
ktorý slúži profesionálnemu aj súkromnému sektoru. Metsä Tissue je súčasťou skupiny Metsä Group,Fínska skupina lesného priemyslu
pôsobiaca v 30 krajinách.

Každý si zaslúži dobrú hygienu

Katrin zaisťuje čistotu v každom kroku. Najvyššou prioritou pre nás sú hygienické riešenia, ktoré sa bezpečne používajú.
 
 
 
V každom kroku Katrin zohľadňuje dopad na životné prostredie. Náš jedinečný hodnotový reťazec „z lesa ku koncovému používateľovi“ zaručuje, že výrobky značky Katrin sa vyrábajú udržateľným a spoľahlivým spôsobom. Znižujeme spotrebu a zavádzame obehové hospodárstvo. Navyše majú všetky papierové výrobky Katrin ekologické označenie Nordic Swan alebo eko štítok EÚ. Sme skutočné „zelení“, pretože môžeme ponúknuť riešenia s overenými** výhodami udržateľnosti a minimálnym dopadom na životné prostredie.
 


„Zelené“ z hľadiska riešení pre toalety Katrin znamená:
  • Špičkové výrobky, vyrobené zo severského dreva, ako súčasť bio a obehového hospodárstva.
  • Regulovaná funkcia dávkovania, ktorá znižuje spotrebu a dopad na životné prostredie.
  • Vysokokvalitný papier, ktorý je účinnejší a znova znižuje spotrebu a dopad na životné prostredie.
  • Používanie recyklovaných plastov všade, kde je to možné, čo pomáha eliminovať potrebu nových plastov.
  • Použité papierové utierky na ruky môžu nahradiť fosílne palivá vo výrobe energie a prispieť tak k obehovému hospodárstvu.


KATRIN JE SÚČASŤOU ZODPOVEDNEJ SKUPINY FÍNSKEHO LESNÉHO PRIEMYSLU

Výrobky Katrin vyrába spoločnosť Metsä Tissue

Výrobky Katrin sú vyrábané spoločnosťou Metsä Tissue, popredným Európskym výrobcom tissue papiera a papiera na pečenie a varenie a tým sa poddiela na zlepšení zdravia, hygieny a duševnej pohody, či ste doma, v práci alebo si užívate voľný čas. Medzi značky Metsä Tissue patria okrem Katrin aj Tento, Lambi, Mola, Serla a SAGA. S každodenným dosahom pre 40 miliónov zákazníkov inovuje Metsä Tissue svoje papierové výrobky, ktoré robia bežný život ľahším a čistejším.
 

Za svoj výkon v oblasti udržateľnosti získala v roku 2022 spoločnosť Metsä Tissue ocenenie EcoVadis Platinum. Celkovo je Metsä Tissue medzi 1% spoločností s ocenením EcoVadis vo výrobe ostatných výrobkov z papiera a kartónu.

Metsä Tissue je súčasťou skupiny Metsä Group

Metsä Tissue je ďalej súčasťou skupiny Metsä Group: Predchodca udržateľného bio hospodárstva, využívajúci obnoviteľné drevo zo severských lesov, ktoré je spravované udržateľným spôsobom a ktorý má celosvetovú pôsobnosť.

 Katalóg produktov si viete pozrieť TU
 
Späť do obchodu