ZARYS ELASTOPOR, NÁPLASŤ Z HYDROFÓBNEJ NETKANEJ TEXTÍLIE - 20CM X 10M

Skladom
Kód: 550
Značka: Zarys
€5,88 €4,90 bez DPH
Kategória: Náplasti
Záruka: 2 roky
2229 1581 1 elastopor 15 x 10 2
Novinka

Náplasť vyrobená z hydrofóbnej netkanej textílie pokrytej hypoalergénnym akrylovým lepidlom.

Poskytuje voľnosť pohybu.
Mikropóry v štruktúre netkanej textílie zaisťujú primeranú paropriepustnosť, vďaka čomu dochádza k správnej výmene vzduchu medzi obväzom a pokožkou.
Flexibilná a hypoalergénna.
Náplasť sa prispôsobí tvaru tela, poskytuje voľnosť pohybu.
Má ochrannú vrstvu zo silikonizovaného papiera s metrickou stupnicou, ktorá uľahčuje delenie náplaste a presnú, bezbolestnú a efektívnu aplikáciu. Je hypoalergénna a nesterilná.
Indikácia.
Stabilizácia, ochrana a upevnenie primárnych, neadhezívnych obväzov aplikovaných priamo na rany a kožné lézie.
Stabilizácia, ochrana a upevnenie drénov, katétrov, medicínskych hadíc.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tvoríme dobré riešenia 

ZARYS International Group je spoločnosť s viac ako 30-ročnou tradíciou. Vyrábame a predávame zdravotnícke vybavenie v mnohých oblastiach všeobecnej a špecializovanej medicíny. Naše skúsenosti, široká ponuka a tím vysokokvalifikovaných odborníkov robia zo spoločnosti ZARYS jedného z lídrov na európskom trhu zdravotníckych potrieb.

ZARYS je v súčasnosti najväčším komplexným dodávateľom veľmi širokého sortimentu produktov pre medicínsky sektor, neustále sa zameriava na hľadanie inovatívnych riešení v medicíne, pozorne sleduje najnovšie svetové trendy v moderných technológiách, snaží sa implementovať to najnovšie, neustále ponúka nemocniciam a lekárom na testovanie unikátnych riešení v medicínskych technológiách.takmer z celého sveta. Vďaka optimalizácii dodávok a výroby je ponuka ZARYS komplexná, čo pomáha zdravotníckym zariadeniam šetriť potrebné finančné prostriedky.

 

Späť do obchodu