Nitrilové Rukavice Modré easyCARE

Obľúbené medzi nitrilovými rukavicami teraz za super cenu!

vhodné do zdravotníctva, ambulancií, potravinárstva, do domácností, kaderníctiev, tovární.

 AQL: 1.0

 

Spoznajte kvalitu a využiteľnosť nitrilových rukavíc

To sú EASYCARE

 

 

Variant
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 34/XL2 34/L2 34/XS Zvoľte variant
Značka: Zarys
€3,60 €3 bez DPH
Kategória: Nitrilové rukavice
Záruka: 2 roky

EasyCARE nitrilové bezpudrové nitrilové rukavice sú zdravotníckou pomôckou na jednorazové použitie na ruku pri lekárskych vyšetreniach, diagnostických a terapeutických činnostiach s cieľom chrániť pacienta pred biologickými rizikami.

Vlastnosti: Zdravotnícka pomôcka I. triedy, Osobné ochranné prostriedky III surovina: 100% nitril (akrylonitrilbutadién) farba: modrá bez prášku vnútorný povrch chlórovaný AQL 1.0 textúrované končeky prstov korálková manžeta

Oblasti použitia:

  • V zdravotníctve, stomatológii, v laboratóriách.
  • V kozmetických, kaderníckych, tatérskych štúdiách, v pohostinstve, pri kontakte s potravinami.

 

bal.: 100ks

 

Prečítjte si aj niečo o rukaviciach 

                                                    

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tvoríme dobré riešenia 

ZARYS International Group je spoločnosť s viac ako 30-ročnou tradíciou. Vyrábame a predávame zdravotnícke vybavenie v mnohých oblastiach všeobecnej a špecializovanej medicíny. Naše skúsenosti, široká ponuka a tím vysokokvalifikovaných odborníkov robia zo spoločnosti ZARYS jedného z lídrov na európskom trhu zdravotníckych potrieb.

ZARYS je v súčasnosti najväčším komplexným dodávateľom veľmi širokého sortimentu produktov pre medicínsky sektor, neustále sa zameriava na hľadanie inovatívnych riešení v medicíne, pozorne sleduje najnovšie svetové trendy v moderných technológiách, snaží sa implementovať to najnovšie, neustále ponúka nemocniciam a lekárom na testovanie unikátnych riešení v medicínskych technológiách.takmer z celého sveta. Vďaka optimalizácii dodávok a výroby je ponuka ZARYS komplexná, čo pomáha zdravotníckym zariadeniam šetriť potrebné finančné prostriedky.

 

Späť do obchodu